Online Psikiyatrist

ONLİNE PSİKİYATRİST İLE GÖRÜŞME KONUSUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

 Randevu Alın:

İlk adım, randevu almak olacaktır. 0(252) 614 97 00, 0530 345 72 72 no’lu telefonlardan ya da whatsapp hattımızdan bize anında ulaşıp randevu oluşturabilirsiniz.

Randevu tarihinizden 1 gün öncesinde tarafınıza iletişime geçilecek olup, gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Giriş ve Onay:

Randevu tarihinde size çevrimiçi platforma giriş bilgilerini sağlayıp veya başka bir çevrimiçi araç kullanılacaksa size yönergeler verilecektir. Güvenilir ve güvenlik önlemleri alınmış bir çevrimiçi terapi platformu seçmek önemlidir. Bu platformlar genellikle şifreleme ve güvenlik protokollerini kullanarak gizliliği korur. Bu konuda sizleri bilgilendirmiş olacağız.

Teknolojik Hazırlık:

Görüşme öncesinde, bilgisayarınızın, tabletinizin veya telefonunuzun ses ve görüntü özelliklerinin çalışır durumda olduğundan emin olun. İyi bir internet bağlantısı ve güvenli bir ortam sağlamak önemlidir.

Görüşme Zamanı:

Görüşme zamanı geldiğinde, çevrimiçi platforma giriş yapın ve terapistinizle görüşmeye başlayın. Görüşme sırasında, terapistle sorunlarınızı konuşabilir, duygusal durumunuzu paylaşabilir ve terapistin rehberliği ile çözümler arayabilirsiniz.

Görüşme Sonrası:

Görüşme sonrasında, terapistle planlarınızı değerlendirebilir ve sonraki adımları belirleyebilirsiniz. Ayrıca, gizlilik ve güvenlikle ilgili herhangi bir endişeniz varsa, terapistinizle bunları paylaşabilirsiniz.

Online psikiyatristle görüşmeler genellikle yüz yüze görüşmelerle benzer bir şekilde gerçekleşir, ancak konforlu bir çevrimiçi ortamda yapıldığı için bazı avantajlar sunar. Bu tür görüşmelerde, terapistinize duygusal ve zihinsel sağlığınızla ilgili endişelerinizi rahatça ifade edebilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dilerim

Uzm. Dr. Burhan Burhanoğlu

Psikiyatrist Psikoterapist

Fethiye / Muğla

 

Z Ajans © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.